BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Amplar 15229116
nr 1522 9116
Amplar
ett par, slutet på 1800-talet, tre ljusarmar, mässing. Höjd: 70 cm ca
Kondition: åldersrelaterat slitage
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:15:01
19/2 09:24:07
Mässing